Cantus - 2016. - Diskografija
Pretraživanje odaberi kategoriju

Hrvatski dječji festival: 2016.

Stih i nota, sto divota!
2016.
Cijena: 50,00 kn sa PDV-om
Ubaci u košaricu Dodaj u favorite »

1.    STIH I NOTA, STO DIVOTA  - Svi zborovi, sudionici festivala                    

       (Pero Gotovac - Ivan Kuliš -Toni Eterović)             

             

2.    MIĆI TINTILINIĆI - Zbor RI DANCE, Rijeka i Mjuzikl radionica plesne Udruge RIDANCE       

       (Natalija Banov - Natalija Banov - Aleksandar Valenčić)                 

       solistica:  Laura Valenčić

       voditeljica zbora:  Dolores Bugarin                       

 

3.    DIGNI ME NA GRANU -   Zbor ALLEGRO, Zagreb             

       (Domagoj Brlečić - Đina Brlečić - Toni Eterović)                

       solistice: Magdalena Milić i Leticija Brlečić

       voditelji zbora: Domagoj Brlečić i Anđela Dumančić                                             

 

4.    SIMFONIJA ODRASTANJA  - Zbor CRESCENDO, Sisak               

       (Toni Eterović - Dubravka Granulić - Toni Eterović)            

       solistice: Gemma Marić i Lara Patricia Gagula

       voditeljica zbora: Julijana Akrap                                                              

 

5.    TVOJE OČI  - Zbor SRDELICE, Split                    

       (Jovica Škaro -  Ivan Kuliš -  Leo Škaro)

       solisti: Bruno Jurić i Matea Bekavac

       voditelj zbora: Jovica Škaro                                                                                

 

6.    NAJLJEPŠI SAN  - Dječji zbor glazbenog odjela 2. OŠ VRBOVEC PLAVI MJESEC, Vrbovec

       (Hrvoje Herček - Hrvoje Herček - Hrvoje Herček)

       Solistice: Marija Kotarski i Hana Sever

       voditelj zbora Hrvoje Herček         

 

7.    NOVLJANSKA ŠKOLA   - Zbor MAŽURANIĆI, Novi Vinodolski                  

       (Ilgen Pavačić - Miljenko Žanić - Aleksandar Valenčić)

       solistica: Lucija Svetić

       voditeljica zbora: Ilgen Pavačić                                                                            

 

8.    ŠKOLSKI PRAZNICI - Dječji zbor TROGIR, Trogir                          

       (Jovica Škaro - Ivan Kuliš - Leo Škaro)

       solisti: Lucia Čović, Ana Ivančev i Mateo Ivančević

       voditelj zbora: Jovica Škaro                                                                     

 

9.    MALA LJUBAVNA PRIČA  - Zbor MALI SESVEĆANI,  Zagreb                   

       (Toni Eterović - Biserka Gašparac - Toni Eterović )

       solistice: Renata Grospić, Lorena Hmelina, Tia Popović i Ema Gajšak

       voditeljica zbora: Ivana Ćosić                                          

 

10.   INTERNET   - Zbor GENIJALCI. Zagreb                 

       (Maja Rogić - Maja Rogić - Maja Rogić)

       voditeljica zbora: Maja Rogić                                           

 

11.   PRIČE IZ DAVNINE - Zbor CICIBANI, Karlovac                  

       (Ratko Pogačić - Ivan Kuliš - Toni Eterović)

       solistice: Karla Palajsa i Matea Novković

       voditelj zbora: Ratko Pogačić                                                                                         

 

12.   DOSADA  - Zborovi MALI RIJEČANI i MORČIĆI, Rijeka                 

       (Meri Trošelj - Meri Trošelj - Robert Funčić)

       solistice: Ema Juriša, Enea Sušanj, Doria Žuža i Marta Jerković 

       voditeljica zborova: Egle Trošelj               

 

13.   ZDRAVIĆI OPET PLEŠU  - Zbor ZAGREPČANKE I DEČKI, Zagreb                       

       (Slavko Olujić - prema priči Jelene Ribić prilagodio Slavko Olujić, Tihomir Preradović)

       solistice: Marija Jokić, Paola Carić i Lara Carić

       voditeljica zbora: Lana Marinović                                                             

 

14.   IVANA - Zbor VEDRE NOTE, Konjšćina                

       (Irena Kušec Kovinčić - Irena Kušec Kovinčić - Davor Totović)

       solistice: Lucija Kovinčić, Marta Žugec, Irina Jurina i Mirela Žugec 

       voditeljica zbora Irena Kušec Kovinčić                              

 

15.   TORBA ĐAČKA  - Zbor VIJOLICE, Pag                 

       (Sanja Dobrijević - Sanja Dobrijević - Robert Grubišić)

       solistice: Lucija Šljivo i Nika Meić

       voditeljica zbora: Sanja Dobrijević                                                                       

 

16.   Č i Ć  - Zbor KIKIĆI, Zagreb                      

       (Maja Rogić - Maja Rogić - Maja Rogić)

       voditeljica zbora: Maja Rogić                                                       

 

17.   PAHULJICA   - KAŽOTIĆI Zbor župe bl. Augustina Kažotića, Zagreb

       (Veronika Matijačić - Veronika Matijačić - Toni Eterović)

       solisti Katarina Vuzem, Ivan Mašić, Jakov Florijan Debeljak, Petar Nejašmić i Lucija Nejašmić

       voditeljica zbora: Jasenka Nikšić

                                                                                                                                                                                                                                                                  

18.   TRAŽILICA  - Zborovi ALLEGRIĆI,  OŠ LJUBLJANICA i OŠ SESVETSKA SOPNICA, Zagreb          

       (Domagoj Brlečić - Đina Brlečić - Toni Eterović)

       solistice: Beata Karamatić i Ema Blaić

       voditelji zborova: Domagoj Brlečić i Anđela Dumančić

                                                                                                                                

 

19.   ŠEGRT HLAPIĆ - ZBOR OŠ FRANA GALOVIĆ, Zagreb                 

       (Jasna Levanić Rogić - Jasna Levanić Rogić - Dražen Žanko)

       solisti: Lana Tomašec i Lovro Komesar

       voditeljica zbora: Jasna Levanić Rogić                                                                 

 

20.   HVALI MORE  - Zbor CVRČAK, Šibenik                

       (Sonja  Batur - Dinko Škevin - Toni Eterović)

       solistica: Petra Mrčela

       voditeljica zbora: Sonja Batur                                                      

 

21.   DJED I JA   - SMIJEŠAK, Samobor                     

       (Slavomir Cvija - Nedo Zuban - Slavomir Cvija)

       solistice: Mia Jandrečić, Tonka Jagodić, Korina Maros i Katarina Sopić

       voditeljica zbora Vesna Radinčić                                                  

 

22.   TATA - Jednoglasni zbor Glazbene škole Franje Kuhača, Osijek                

       (Andreja Gribl - Snježana Dupan Lovrić - Aleksandar Stanković/Ivančica Hinek)

       solistica: Ita Blašković

       voditeljica zbora: Ivančica Hinek                                                              

                                                                                                                                

23.   ZUBIĆ MI SE KLIMA - MEDENJACI Zagreb                      

       (Maja Rogić - Maja Rogić - Maja Rogić)

       voditeljica zbora: Maja Rogić                                                       

 

24.   SUNČEV SJAJ   - OSMIJEH, Samobor                 

       Mihaela Pilić, Mihaela Pilić, Bernard Mihalić,

       solistice: Ines Penava, Mia Košutić, Matea Pilić i Ana kaselj

               voditeljica zbora: Mihaela Pilić