Cantus - HDF 2014. - Notna izdanja
Pretraživanje odaberi kategoriju

HDF 2014.

Stih i nota, sto divota!
HDF 2014.
Cijena: 36,75 kn sa PDV-om
Ubaci u košaricu Dodaj u favorite »

Uz notno izdanje objavljeno je i CD izdanje. 

Slika na ovitku: Arsen Dedić

Cantus d.o.o., 2014. 
ISMN 979-0-801333-57-5 
 



1. STIH I NOTA, STO DIVOTA • Svi zborovi, sudionici festivala 
(Pero Gotovac–Ivan Kuliš–Toni Eterović) 

2. U SUSRET NOVOJ GODINI • Mali Riječani i Morčići, Rijeka 
(Meri Trošelj–Meri Trošelj–Damir Halilić Hal) 
 
3. DJEDICA • Allegro i Sesvetski Klinci, Sesvete–Zagreb 
(Domagoj Brlečić–Đina Brlečić–Toni Eterović) 
 
4. SVI VESELO KITE JELKE • Srdelice, Split 
(Jovica Škaro–Ivan Kuliš–Leo Škaro) 
 
5. SRETNA ZIMA • Kikići i Genijalci, Zagreb 
(Maja Rogić–Maja Rogić–Maja Rogić) 
 
6. BIJELA SREĆA • Klinci Ogulinci, Ogulin 
(Toni Eterović–Andreja Popović–Toni Eterović) 
 
7. SNJEŽNE PAHULJE • Plavi Mjesec, 2. OŠ Vrbovec, Vrbovec 
(Hrvoje Herček–Hrvoje Herček/Radovan Novina–Hrvoje Herček) 

8. Vilenjaci • Mali Sesvečani, Sesvete–Zagreb 
(Toni Eterović – Biserka Gašparac – Toni Eterović) 
 
9. ČAROBNO NEBO • Cicibani, Karlovac 
(Ratko Pogačić–Ivan Kuliš–Toni Eterović) 
 
10. MOLIM, HVALA, OPROSTITE • La Dance, Zagreb 
(Lana Marinović – Lana Marinović – Tihomir Preradović) 
 
11. Volimo Naš Lovran • OŠ Viktora Cara Emina, Lovran 
(Natalija Banov – Ivanka Glogović Klarić – Aleksandar Valenčić) 

12. A JA KAŽEM DA • Trogir, Trogir 
(Jovica Škaro – Jovica Škaro – Leo Škaro) 

13. DA SE NE POZABI • Ri Dance, Rijeka 
(Natalija Banov – Natalija Banov/Jožica Mikičić – Aleksandar Valenčić) 
 
14. MARIJETA • Crescendo, Sisak 
(Iva Šegović – Iva Šegović – Jana Valdevit) 
 
15. NAŠ KAMEN • Zvijezda Danica, Kraljevica i OŠ Ivana Mažuranića, Novi Vinodolski 
(Ilgen Pavačić – Ilgen Pavačić – Robert Grubišić) 

16. KAKO ŽIVI ANTUNTUN • OŠ Frana Galovića, Dugave–Zagreb 
(Jasna Levanić Rogić – Grigor Vitez – Dražen Žanko) 

17. LJUBAV • Zdravo Maleni, Šibenik 
(Ivo Mikulićin – Tito Bilopavlović – Toni Eterović) 
 
18. MRAVI • Glazbeno učilište Nota, Slavonski Brod 
(Renata Grgić – Renata Grgić – Igor Gregurić) 

19. KESNO LETO • Sv. Nikola, Čakovec 
(Slavomir Cvija – Nedo Zuban – Slavomir Cvija) 

20. SPASIMO IGRU • Vijolice, Pag 
(Sanja Dobrijević – Sanja Dobrijević – Robert Grubišić) 
 
21. MALI ANĐELI TRAŽE SVOJ DOM • Zagrepčanke i dečki, Zagreb 
(Slavko Olujić – Slavko Olujić – Tihomir Preradović) 

22. ČIZMA GLAVU ČUVA • Medenjaci, Zagreb 
(Maja Rogić – Maja Rogić – Maja Rogić) 

23. VESELJAK ZEKO • Male tratinčice, OGŠ Aleksandra Jug Matić, Rijeka 
(Suzana Štefanić – Alen Bećirović – Aleksandar Valenčić)