Pretraživanje odaberi kategoriju

HDF 2012.

Djeca nose svjetove na dlanu
HDF 2012.
Cijena: 36,75 kn sa PDV-om
Ubaci u košaricu Dodaj u favorite »

Hrvatski dječji festival održan 18. studenoga u zagrebačkoj Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskoga, ovim notnim izdanjem predstavlja novi niz pjesama napisanih za dječje zborove. Uz usporedni diskografski album, time je oblikovana cjelovita slika 19. po redu festivala. „Kao i do sada, brižljivo odabiran (estetsko-kritički i funkcionalno-metodološki) predočeni glazbeno-tekstualni materijal u ovako objavljenom obliku, pruža široku mogućnost primjene, dakako, uz individualnu obrađivačku i izvedbenu doradu, već prema raspoloživim mogućnostima svakoga pojedinog glazbenog tijela.“ (iz Napomene redaktora, Pero Gotovac) 


Izdanje pripremila: Ljerka Marković Gotovac 
Redaktor: Pero Gotovac 

Slika na ovitku: Ivana Kunej i Zlatka Salopek
 

Cantus d.o.o., 2012. 
ISMN 979-0-801333-34-6 
Can. 090-3346

 


1. NOTE - Kikići  i Genijalci,  Zagreb                                                                             

(Maja Rogić - Maja Rogić - Maja Rogić)

 

2. U ZEMLJI SNOVA - Varaždinski štigleci,   Varaždin                                                

(Narcis Grabar - Zvonimir Golob - Narcis Grabar)

 

3. LJUBAVNI TORNADO - Klinci Ogulinci,  Ogulin                                                       

(Toni Eterović - A. Popović - Toni Eterović)

 

4. KADA NOĆ OBUČE CRNI FRAK - Cicibani, Karlovac                                             

(Andrej Pogačić - Ivan Kuliš - Toni Eterović)

 

5. VESLO NA VODI - Ljiljani, OŠ Turnić,  Rijeka                                                

(Natalija Banov – Daniel Načinović – Robert Grubišić )

 

6. K'O MORE - Vežićki tići, OŠ Vežica,  Rijeka                                                           

(Natalija Banov – Tatjana Bon – Aleksandar Valenčić)

 

7. KROLE - Cvrčak , Šibenik                                                                                        

(Arsen Dedić – Arsen Dedić – Stipica Kalogjera)

 

8. MAMINA I TATINA - Srdelice, Split  i  Kostanj,  Omiš                                          

(Jovica Škaro – Jakša Fiamengo  – Leo Škaro)

 

9. SATELITI,  AVIONI - Morčići  i Mali Riječani, Rijeka                                            

(Meri Trošelj – Meri Trošelj – Robert Funčić)

 

10. HVALI MORE, DRŽ' SE KRAJA - Mići Boduli,  Krk                                             

(Natalija Banov – Marina Valković – Robert Grubišić)

 

11. PRESTRAŠENA DRUŽINA - Zbor OŠ Dr. Andrije  Mohorovičića,  Matulji      

(Ivana Herman – Luka Manola – Mauro Staraj)

 

12. ŠKOLSKA LJUBAV - Zbor  Osnovne glazbene škole  POU   Vrbovec            

(Hrvoje Herček – Hrvoje Herček – Toni Eterović)

 

13. ŠTO JE SMIJEŠAK - Smiješak,  Samobor                                                       

(Brankica Božić – Ana Kraljević – Brankica Božić)

 

14. MOJA MAMA JE CVIJETAK - Halubajčići,  Viškovo,  Rijeka                        

(Ivana Marčelja – Ljilja Ivkić -  Olja Dešić)

 

15. ŠKOLA ME ZOVE - Vijolice,  Pag                                                                     

(Sanja Dobrijević – Sanja Dobrijević – Robert Grubišić)

 

16. SNJEŠKO - Mali Sesvečani, Sesvete,  Zagreb                                              

(Domagoj Brlečić - Đina Brlečić - Toni Eterović)

 

17. GRGA ČVARAK - Zbor OŠ Frana Galovića, Dugave,  Zagreb                     

(Jasna Levanić Rogić – Ratko Zvrko – Dražen Žanko / Toni Eterović)

 

18. DJECA NOSE SVJETOVE NA DLANU - Svi zborovi, sudionici festivala    

(Dalibor Paulik - Zorica Klinžić - Toni Eterović)